Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Dion konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Dion konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér - a kortárs konyhai irányzatok az olyan természet adta adottságokból inspirálódtak, mint a gránit, miközben a régi és az új kombinálásával létrehozták az új csaptelep modellt, a Diont, amely konkrét bizonyítéka annak, hogy a tradíció és az innováció egyedien illeszkednek egymáshoz. Ezt a modellt a luxus, az időtlen modernitás és a prémium minőség jellemzi. Vonzó kivitelezése, elegáns aerodinamikus vonala gránit hatású szerkezetbe burkolt, ezáltal nagyon kifinomult körvonalakkal rendelkezik, miközben szigorúan ellenáll a szennyeződésnek és a sokkhatásnak. Kihúzható zuhanyfeje arra hivatott, hogy megkönnyítse munkáját például egy többfős vacsora után is. A csaptelep beépítéséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Anyag | CRISTADUR |
| Szín | Magnolia |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 293 mm |
| Lefolyó magassága | 251 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 189 mm |
| Munkaterület | 120° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 500 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 3.00 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket