Természetes kőhatás - tartós ellenállás.
Schock Lahti N-100XL konyhai mosogatótálca Cristalite Vanilla 756 x 456 mm, gránit kompozit, hagyományos beépítés/munkalap alá építés, világos bézs
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Lahti N-100XL konyhai mosogatótálca Cristalite Vanilla 756 x 456 mm, gránit kompozit, hagyományos beépítés/munkalap alá építés, világos bézs A pult alá szerelhető, csepegtető nélküli, egy medencés mosogató legalább 60 cm-es mosogató szekrényekhez való. Ez a modell lehetővé teszi a munkalap alatti beépítést, így semmilyen illesztés nem látható. A mosogató rendkívül ellenálló CRISTALITE® anyagból készült – ennek a forradalmi anyagnak a felülete majdnem háromszor olyan kemény, mint a gránitkő, ami nagyobb ütésállóságot jelent. Ezen felül a CRISTALITE® felület tartalmazza a SCHOCK proHygienic21 technológiát is, amely védelmet nyújt az egész család számára az élelmiszerek előkészítése során, továbbá megkönnyíti a karbantartást és tisztítást. A terméket a munkalap alá építhető rögzítőkapcsokkal együtt szállítjuk. Ha a munkalapba szeretné beépíteni, négy másfajta rögzítőkapcsra lesz szüksége. Ezeket a rögzítőkapcsokat külön megvásárolhatja, a termék kódja 6.3007
Vanilla: Divatos és rendkívül elegáns szín, a Vanilla tökéletes kiegészítője a merész konyhai dizájnnak. A finoman törtfehér árnyalat, amely fehér és sárga tónusokat ötvöz, a luxuscikkek visszatérő színe, vizuálisan kellemes és nyugtató hatást kelt. A Vanilla egy meleg és lágy világos bézs árnyalat, amely kifinomult hangulatot teremt a modern konyhákban. Sokrétű szín, amely remekül kombinálható korall, levendula vagy zöld színű bútorokkal.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Szín | Vanilla |
| Anyag | CRISTALITE |
| Beépítési mód | Munkalap alá építés |
| Mosogató méretek | 756 x 456 mm |
| Hosszúság | 756 mm |
| Medencemélység | 180 mm |
| Kivágási méretek | 706 x 406 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 80 cm |
| Forgatható | - |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok |
| Teljes súly csomagolással | 17.00 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket

