Természetes kőhatás - tartós ellenállás.
Schock Manhattan D-150S konyhai mosogatótálca 780 x 500 mm és Schock Epos konyhai csaptelep Cristalite Asphalt kihúzható fejjel, aszfaltszürke
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Manhattan D-150S konyhai mosogatótálca Cristalite Asphalt 780 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, aszfaltszürke munkalapba beépíthető, egy + félmedencés, csepegtetővel ellátott, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és könnyű karbantartani. Praktikus modell, melynek egyik medencéje 20 cm mélységű, a másik, 15 cm-es medence ideális a zöldségek és a gyümölcsök előkészítésére, tisztítására. Emellett, mind a hat elérhető árnyalat színnel és élettel tölti meg konyháját. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Schock Epos konyhai csaptelep Cristalite Asphalt kihúzható fejjel, gránit hatás, kerámiabetét, aszfaltszürke - funkcionálissá varázsolja a legtöbb teendővel és kötelezettséggel ellátott konyhát is. A maximális hatékonyság érdekében, ezt a csaptelepet a Schock ellátta egy nagyobb kerámiabetéttel, amely növeli a vízhozamot. Emellett, a csaptelep hosszú nyaka lehetővé teszi, hogy a magas és nagy térfogatú edényeket is gyorsan megtöltse. Vízsporló funkciója védi a környezetet, könnyű használni és tisztán tartani. Változatos színskálája, mint a Asphalt, Asphalt, Beton, Croma, Moonstone és Alpina számos lehetőséget kínál a konyha stílusába való illesztéshez, valamint jónéhány opciót a gránit mosogatókkal való párosításhoz. A szállítási csomagban rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt és 3/8-as csavaranyát talál, ezekkel probléma nélkül rögzítheti a csaptelepet. A csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Asphalt: a divat és a lakberendzés legújabb trendjeit követve, az aszfalt szürke színéből inspirálódva, enyhén durva és félig polírozott textúrájával, ez a szín azonosul a városi konyhákkal, ahol a semleges színek összefonódnak a széleskörű színekben és textúrákban, hogy egy olyan miliőt teremtsenek, amelyben a család összes tagja békére lelhet. A harmónia, az időtlen elegancia és a minimalizmus hármasának köszönhetően, az Asphalt a szezon must have terméke.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 12.00 kg |
|---|---|
| Szín | Asphalt |
| Csaptelep szín | Asphalt |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTALITE |
| Csaptelep Anyaga | CRISTALITE |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 780 x 500 mm |
| Medencemélység | 200 / 150 mm |
| Kivágási méretek | 760 x 480 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Magasság | 310 mm |
| Lefolyó magassága | 274 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 215 mm |
| Munkaterület | 180° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 2.5000 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket