Természetes kőhatás - tartós ellenállás.
Schock Ronda D-100XL konyhai mosogatótálca 780 x 500 mm Cristalite Nero, fekete szűrőkosár és túlfolyó takaró és Schock Kavus konyhai csaptelep Cristadur Puro, intenzív fekete
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Ronda D-100XL konyhai mosogatótálca Cristalite Nero 780 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, fekete munkalapba beépíthető, egymedencés, megfordítható, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és könnyű karbantartani. A modell kis méretének, valamint a medence adottságainak köszönhetően, leginkább garzonok és kicsi tömbházlakások konyhájába illeszkedik. Emellett, egy kis extra elegancia érdekében, illeszthet mellé üvegből vagy bambuszból készült vágódeszkát is. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Schock Kavus konyhai csaptelep Cristadur Puro, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete - ahol a konyhák a családtagok és a barátok találkozási pontjai, nyitott terekként összeolvadnak a nappalival, a vízsugár hangos hatása idegesítő lehet. Ezért fontos a lehető legkisebbre csökkenteni az ilyen jellegű zajokat. Ez az ultra-csendes perlátor alkalmazásával történik, amelynek technológia lágy és csendes vízsugarat garantál. Csak a zaj csökken érezhetően, az áramlási sebesség nem. További előny: a csendes vízsugár lényegesen kevésbé permetez, mint a hagyományos perlátoroknál. Ez az innovatív funkció különösen érdekes a magas csaptelepek esetében. A Kavus elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Nero: fekete színárnyalat diszkrét szürke pigmentekkel töltve, amely tiszteletet igényel a végtermék durva és matt megjelenésének köszönhetően. Ez a színárnyalat kiegyensúlyozott, ugyanakkor futurista légkört biztosít, kiemelkedve belőle összetett és elegáns színe által.
Puro: mélyfekete, a fekete legerősebb színárnyalata, amely a piacon létezik. Ebben a selyemfényű mélyfeketében ötvöződik a rejtély, az elegancia és az időtlen modernitás. A felület tapintása simogatóan sima, amelyet a szín mélysége kiválóan tükröz – ideálisan illeszkedik egy visszafogott, ugyanakkor stílusosan berendezett térbe. Utolérhetetlen intenzitása felhívja a figyelmet a leglényegesebb részletekre.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 13.62 kg |
|---|---|
| Szín | Nero |
| Csaptelep szín | Puro |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTALITE |
| Csaptelep Anyaga | CRISTADUR |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 780 x 500 mm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Medencemélység | 195 mm |
| Kivágási méretek | 760 x 480 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Fix |
| Magasság | 380 mm |
| Lefolyó magassága | 255 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 210 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 2.65 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket