Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Tia D-100LS konyhai mosogatótálca 780 x 500 mm és Schock Epos konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, krémfehér
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Tia D-100LS konyhai mosogatótálca Cristadur Magnolia 780 x 500 mm lefolyó távműködtetővel, gránit kompozit, megfordítható, hagyományos beépítés, krémfehér - munkalapba beépíthető, 1 medence és csepegtető, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Az új TIA D100LS mosogató ideális munkafelület a kis konyhák számára. Különleges kiegészítője egy perem, amelyre különböző tartozékok akaszthatók, ettől lesz rendkívül hasznos és hatékony a mosogatónk. Ezen kívül számtalan különleges tartozék beszerezhető ehhez a modellhez, úgy mint vágódeszkák, tálcák és szűrők, amelyek mind arra szolgálnak, hogy értékes időt takarítsunk meg, és a mosogatót a konyhaművészet iránt szenvedélyesen érdeklődők számára a mennyország egy kis szeletévé varázsolják. A CRISTADUR® anyag szabadalmaztatott prémium kivitel, selymesen sima textúrával/érzettel, szennyeződéstaszító hatású, szagmentes (szagtalanul hagyja a felületet), 180°C-ig hőálló, ellenáll az elszíneződésnek, könnyen tisztítható, ütésálló, élelmiszerbarát és rendkívül tartós. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Figyelem! Ha ehhez a modellhez konyhamalacot is szeretne csatlakoztatni, szükséges hozzá a Schock WG-100 Perfect Drain Átalakító is, amit külön vásárolhat meg. (Nincs a csomagban.)
Schock Epos konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér - funkcionálissá varázsolja a legtöbb teendővel és kötelezettséggel ellátott konyhát is. A maximális hatékonyság érdekében, ezt a csaptelepet a Schock ellátta egy nagyobb kerámiabetéttel, amely növeli a vízhozamot. Emellett, a csaptelep hosszú nyaka lehetővé teszi, hogy a magas és nagy térfogatú edényeket is gyorsan megtöltse. Vízsporló funkciója védi a környezetet, könnyű használni és tisztán tartani. Változatos színskálája, mint a Nero, Asphalt, Beton, Croma, Moonstone és Alpina számos lehetőséget kínál a konyha stílusába való illesztéshez, valamint jónéhány opciót a gránit mosogatókkal való párosításhoz. A szállítási csomagban rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt és 3/8-as csavaranyát talál, ezekkel probléma nélkül rögzítheti a csaptelepet. A csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Anyag | CRISTADUR |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 780 x 500 mm |
| Medencemélység | 198 mm |
| Kivágási méretek | 766 x 486 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| Szín | Magnolia |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok |
| Súly | 17.00 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Anyag | Inox |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Magasság | 310 mm |
| Lefolyó magassága | 274 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 215 mm |
| Munkaterület | 180° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Szín | Magnolia |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Súly | 2.00 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket


