teszt
Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Wembley D-150 konyhai mosogatótálca 1000 x 510 mm és Schock Laios konyhai csaptelep Cristadur Silverstone kihúzható fejjel, sötétszürke
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →teszt
-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Wembley D-150 Gránit Mosogató 1000 x 510 mm Silverstone Cristadur munkalapba beépíthető, egy nagyobb és egy kisebb medencés, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A mosogatótálca megfordítható, a csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Az innovatív szél nélküli Perfect Drain lefolyórendszer megszüntette a lefolyó körül elhelyezkedő rést, tisztább mosogatást és stílusosabb megjelenést biztosít. Minimalista dizájnja összemossa könnyed vonalait az olyan inox elemekkel, mint az elegáns, szabadalmaztatott túlfolyó, amely tökéletesen hozzátesz az összhanghoz. A mosogató két medencéje remekül kiegészíti egymást, így könnyítve meg a mosogató körüli teendőket. A fő medence tágas belseje akkor sem fogja cserben hagyni, ha népes vendégség után kell elmosogatnia. Emellett, kisebb medencéje kiválóan alkalmas a gyümölcsök és zöldségek tisztításához, áztatásához, ha hozzáadja egyik hasznos kiegészítőnket, a többfunkciós műanyag tálka szettet. Ez a kiegészítő tökéletesen illik a mosogatóhoz, mintegy egyet alkotva vele. Annak érdekében, hogy a legszigorúbb elvárásokat is kielégítse, a CRISTADUR® gyártási technológiája még tündöklőbb színeket kínál, de ami még ennél is fontosabb, hogy a termék anyaga időtállóbb a piacon található összes anyagnál, köszönhetően a medence üvegrostokból készített megerősítésének. Ezáltal négyszer ellenállóbb lesz az ütésre. Röviden, a SCHOCK CRISTADUR® gránit mosogatók újgenerációs technológiát hoznak konyhájába. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Figyelem! Ha ehhez a modellhez konyhamalacot is szeretne csatlakoztatni, szükséges hozzá a Schock WG-100 Perfect Drain Átalakító is, amit külön vásárolhat meg. (Nincs a csomagban.)
Schock Laios Gránit Csaptelep Silverstone Cristadur Kihúzható Zuhanyfejjel elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Silverstone: vagyis az a jólismert városias szürke, továbbgondolva selymesen sima textúrával és diszkrét ezüst részecskékkel, amelyek elegánsan tükröződnek napfényben vagy akár a mesterséges fényben. Az új színtónuson keresztül, a CRISTADUR® termékcsalád az aktuális konyhai trendek szerelmeseinek kedvez, azáltal, hogy a szürke időtlen modernitásához egy csipetnyi soha nem látott eleganciát és kifinomult anyagot ad hozzá. Meleg, selyemfényű színárnyalata a térnek is melegséget kölcsönöz, amely révén számos anyaggal és színnel harmonizál.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 22.00 kg |
|---|---|
| Szín | Silverstone |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTADUR |
| Csaptelep Anyaga | CRISTADUR |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 1000 x 510 mm |
| Medencemélység | 200 / 120 mm |
| Kivágási méretek | 980 x 480 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok, gyémántfúró |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Magasság | 285 mm |
| Lefolyó magassága | 250 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 216 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 3.3800 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket