Deante Solis konyhai mosogatótálca Nero 480 x 480 mm
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Lengyelország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Deante Solis konyhai mosogatótálca Nero 480 x 480 mm - munkalapba beépíthető, egymedencés, csepegtető nélküli kerek forma, ideálisan illeszkedik a minimum 50 cm-es alsószekrényhez. A különleges forma tágas helyet hagy a csaptelepnek, készen áll a 35 mm-es furat. A Deante gránit mosogatók a kiváló esztétikát olyan nagy teljesítményű funkcionális jellemzőkkel ötvözik, mint a magas hőmérséklettel, ütésekkel, hősokkokkal és fakulásokkal szembeni ellenállás. Az anyag természetes kő megjelenésű, kellemes tapintású és nagyon könnyen karbantartható. A mosogatóhoz a mellékelt szifon jár, nem igényel rögzítőkarmokat, univerzális szilikonnal kell felszerelni.
A Deante egy lengyel márka, amely 27 éve van jelen a piacon, töretlen sikerrel. A konyhai felszerelések terén nagy választékban érhető el: csaptelepek, gránit, acél és kerámia mosogatók is találhatók kínálatában, ezen felül olyan fürdőszobai kellékeket is gyárt, mint zuhanyzó szett, zuhanyzó medence, zuhanyzófülke, csaptelepek és kerámia betétek. A Deante ismert tervezőkkel és fiatal dizájnerekkel egyaránt együtt dolgozik. Ennek köszönhetően, termékeik számos szakmai versenyen érnek el eredményeket, úgy mint a Top Design Award, a Prodeco, a Zlote Ville vagy a Dobry Design. Tomaszów Mazowiecki városban található a gránit mosogatókat gyártó gyáruk, a Lodzi Speciális Gazdasági Zóna területén, Lengyelországban. Évente több mint egymillió termékük kerül használatba a lengyel háztartásokban. A Deante erős üzleti partner, ezt bizonyítják kitüntetései és elismerései is.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Deante |
|---|---|
| Szín | Nero |
| Anyag | Granit |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 480 x 480 mm |
| Medencemélység | 180 mm |
| Kivágási méretek | 460 x 460 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 50 cm |
| Forgatható | - |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó |
| Teljes súly csomagolással | 9.85 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket