Schock Prima konyhai csaptelep fekete, kerámiabetét
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Prima konyhai csaptelep, fekete, kerámiabetét klasszikus kialakítást kínál, hattyúnyak típusú fejjel, fekete színben. Az ívelt vonalak és a mérsékelt méretei miatt ez a csaptelep tökéletesen illeszkedik konyhájába, függetlenül attól, hogy melyik beépítési pozíciót választja. A csaptelepet kiemeli a tökéletes harmónia, amelyet rozsdamentes acél vagy gránit mosogatóval együtt teremthet. A Prima csaptelep fekete szinű felülettel rendelkezik, amely nem csak elegáns és modern megjelenésű, de ellenáll az ujjlenyomatoknak, a zsírnak és a karcolásoknak is. Könnyen tisztítható tulajdonságaival a csaptelep kiváló minőséget és hosszú élettartamot garantál, így a legjobb ár-érték arányt kínálja befektetésének. Kerámia betéttel felszerelt, mely könnyen cserélhető. A szállítási csomag 500 mm-es flexibilis csatlakozótömlőket és 3⁄8"-os csavaranyát tartalmaz a különösen egyszerű és biztonságos rögzítéshez. A csaptelep rögzítéséhez Ø 35 mm furat szükséges.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Speciális színek |
| Anyag | Inox |
| Szín | Fekete |
| Zuhanyfej | Fix |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 365 mm |
| Lefolyó magassága | 240 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 205 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 500 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 1.40 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
5
Mond el véleményed, értékeld
a terméket
-
Összességében egy szép, letisztult formájú csaptelep, jó ár-érték aránnyal.Ez a fekete csaptelep egyszerű, letisztult formavilággal rendelkezik. A beszerelése könnyű, mindössze egy 19-es kulcsra és egy csavarhúzóra van szükség. Az ár-érték aránya jó, és működése viszonylag halk. Használat közben észrevettem, hogy a perlátor szájánál a vízcseppek több irányba is szóródnak, függetlenül a vízsugártól. Ez azonban nem befolyásolja a működést, és a víz is a mosogatón belül marad.
