Ferro Zumba Slim 2F flexibilis csövű csaptelep, 2 funkciós zuhanyfej, bézs
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Lengyelország
-
14 nap visszaküldési jog
-
2999 Ft
-
-
Ferro Zumba Slim 2F flexibilis csövű csaptelep, 2 funkciós zuhanyfej, bézs a konyhai csaptelep, mely tökéletesen ötvözi a termék egyedi funkcionalitását a legfrissebb trendekkel. Zumba Slim 2F - mert mindenki erről beszél. Egy újabb modell a flexibilis konyhai csaptelepek között a Ferro széles palettájáról. Nagyszerű ajánlat azoknak, akik értékelik a kifinomult formát és a tökéletes színharmóniát a konyhában.
Funkcionalitás és ergonómia
A magasság és a flexibilitás messze a legfontosabb jellemzője az új Zumba Slim 2F konyhai csaptelepnek. Lehetővé teszi a csaptelep akadálytalan használatát az egyéni igények szerinti magasság és vízsugár beállításával. Használója kedve szerint hajlíthatja a kifolyócsövet.
2- funkciós zuhanyfej A kényelmesen és gyorsan használható zuhanyváltó gombbal kiválasztható a kifolyó víz sugara. Funkcióválasztás után a gomb automatikusan visszaáll az eredeti helyzetébe.
Normál vízsugár Az erőteljesen áramló vízsugár a zuhanyfej közepéből folyik és lehetővé teszi az edények vízzel való gyors feltöltését.
Permet funkció A peremen elhelyezett fúvókákon átáramló finomabb vízpermet ideális zöldségek, gyümölcsök öblítésére vagy kézmosáshoz.
A Ferro Délkelet-Európa egyik legnagyobb szanitertermékek, gépészeti szerelvények, fűtéstechnikai- és szaniterberendezések gyártója. A cégcsoport a Ferro brand égisze alatt több mint húsz éve gyárt minőségi fürdőszobai berendezéseket és szanitertermékeket, valamint Weberman fűtéstechnikai berendezéseket.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Ferro |
|---|---|
| Csaptelep felület | Fémes felület |
| Anyag | Króm |
| Szín | Bézs |
| Zuhanyfej | Flexibilis |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 420 mm |
| Lefolyó magassága | 190 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 200 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 400 mm hosszú csatlakozótömlő és 3/8-as csavaranya |
| Teljes súly csomagolással | 1.58 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket



