Schock Conos konyhai csaptelep Inox, kerámiabetét
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Conos konyhai csaptelep Inox, kerámiabetét matt inox kivitelezése könnyen tisztítható és karban tartható. Elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, hattyúnyakas vonalai, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomagban rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlőt talál, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Fémes felület |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Inox |
| Zuhanyfej | Fix |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 380 mm |
| Lefolyó magassága | 221 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 221 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 2.76 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket