Természetes kőhatás - tartós ellenállás.
Schock Cosmo konyhai csaptelep Cristalite Vanilla kihúzható fejjel, 2 funkciós zuhany, gránit hatás, kerámiabetét, világos bézs
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Cosmo konyhai csaptelep Cristalite Vanilla kihúzható fejjel, 2 funkciós zuhany, gránit hatás, kerámiabetét, világos bézs tökéletesen harmonizál a Schock mosogatókkal. Azoknak a vásárlóinknak ajánljuk, akik kellemes környezetet és időtálló szépséget szeretnének konyhájukba. Esztétikai élménye a szemcsés, CRISTALITE® hatású eldolgozástól lesz igazán hangsúlyos. Kényelmes és rugalmas használata érdekében, ezt a modellt kihúzható zuhanyfejjel ajánljuk. Azért hogy munkatere nagyobb legyen, a csaptelep kifolyója 150 fokban forgatható, szabadalmaztatott vízsugárszabályozóval ellátott, amely megelőzi a vízkőlerakódást. A csaptelep kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén, a csaptelep felső részének eltávolításával cserélhet. A szállítási csomagban rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt és 3/8-as csavaranyát talál, ezekkel probléma nélkül rögzítheti a csaptelepet. A csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Vanilla: Divatos és rendkívül elegáns szín, a Vanilla tökéletes kiegészítője a merész konyhai dizájnnak. A finoman törtfehér árnyalat, amely fehér és sárga tónusokat ötvöz, a luxuscikkek visszatérő színe, vizuálisan kellemes és nyugtató hatást kelt. A Vanilla egy meleg és lágy világos bézs árnyalat, amely kifinomult hangulatot teremt a modern konyhákban. Sokrétű szín, amely remekül kombinálható korall, levendula vagy zöld színű bútorokkal.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Gránit hatású |
| Anyag | CRISTALITE |
| Szín | Vanilla |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 178 mm |
| Lefolyó magassága | 124 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 197 mm |
| Munkaterület | 150° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő és 3/8-as csavaranya |
| Teljes súly csomagolással | 2.02 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket




