Schock Dion konyhai csaptelep Réz, kerámiabetét
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Dion konyhai csaptelep Réz, kerámiabetét - a konyhák kortárs építészeti stílusa egy jóideje a barna árnyalatai felé húz, így lehet az, hogy a régi és az új trendek merész kombinációja megalkotta az új Dion modellt, amely alátámasztja: a tradíció és az innováció nagyon jól egészítik ki egymást. Ezt a modellt a luxus, az időtálló modernitás és a prémium minőség határozza meg. Vonzó kivitelezése, elegáns, aerodinamikus vonalai rézbe öltöztetve tűnnek ki. Azért, hogy konyhájában tökéletes legyen a harmónia, a csaptelep túlfolyója, szűrője és kifolyója, amelyek alapbol krómozottak, réz kivitelezésben is megrendelhetőek. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén, a nyitókar eltávolításával cserélhet. A csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Fémes felület |
| Anyag | Inox |
| Szín | Réz |
| Zuhanyfej | Fix |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 293 mm |
| Lefolyó magassága | 256 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 194 mm |
| Munkaterület | 120° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 500 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 2.64 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket
