Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Mono D-150 konyhai mosogatótálca 860 x 510 mm és Schock Laios konyhai csaptelep Cristadur Puro, intenzív fekete
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Mono D-150 konyhai mosogatótálca Cristadur Puro 860 x 510 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, intenzív fekete egy + félmedencés, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A mosogatótálca megfordítható, a csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Kimagasló minőség, amely a klasszikus dizájn és a csúcstechnológiás anyagok harmóniájából fakad. A mosogató két medencéje, a 200 mm-es, valamint a 120 mm-es több lehetőséget nyújt, kényelmes használni. Annak érdekében, hogy a legszigorúbb elvárásokat is kielégítse, a CRISTADUR® gyártási technológiája még tündöklőbb színeket kínál, de ami még ennél is fontosabb, hogy a termék anyaga időtállóbb a piacon található összes anyagnál, köszönhetően a medence üvegrostokból készített megerősítésének. Ezáltal négyszer ellenállóbb lesz az ütésre. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Schock Laios konyhai csaptelep Cristadur Puro, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Puro: mélyfekete, a fekete legerősebb színárnyalata, amely a piacon létezik. Ebben a selyemfényű mélyfeketében ötvöződik a rejtély, az elegancia és az időtlen modernitás. A felület tapintása simogatóan sima, amelyet a szín mélysége kiválóan tükröz – ideálisan illeszkedik egy visszafogott, ugyanakkor stílusosan berendezett térbe. Utolérhetetlen intenzitása felhívja a figyelmet a leglényegesebb részletekre.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 14.00 kg |
|---|---|
| Szín | Puro |
| Csaptelep szín | Puro |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTADUR |
| Csaptelep Anyaga | CRISTADUR |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 860 x 510 mm |
| Medencemélység | 197 / 120 mm |
| Kivágási méretek | 840 x 490 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok, gyémántfúró |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Fix |
| Magasság | 285 mm |
| Lefolyó magassága | 252 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 215 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 2.4900 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket