Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock SC-510 konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, 2 funkciós zuhany, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock SC-510 konyhai csaptelep Cristadur Magnolia kihúzható fejjel, 2 funkciós zuhany, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér - ami egykoron csak a Schock tervezőinek elképzelésében élt, tökéletes összhangban született meg és hoz egyben klasszikus, modern és elegáns hatást. Exkluzív dizájn, technológiai finomság és sokrétű használhatóság jellemzi a terméket, amely megkönnyíti a főzést és a mosogatást, ezáltal teszi különlegessé az SC-510 modellt. Különlegességét tovább fokozza enyhén kúp alakú körvonala, amelyet a CRISTALITE® típusú ütés és karcálló gránit elem is megerősít. Ez a selymes hatású gránit elem extra melegséget és kényelmet biztosít konyhájának. Kihúzható és állítható zuhanyfeje nagyon praktikus, legyen szó mosogatásról vagy az edények vízzel való megtöltéséről, míg 120 fokban elfordítható fejének és vízspórlási technológiájának köszönhetően fenntartható és hatékony funkciókkal van ellátva. Mivel a természet, építészet és a divat elbűvölő világából inspirálódik, ez a modell a legmagasabb esztétikai elvárásokat is betartja, miközben a Schock mosogatótálcákkal kombinálva, nem csak tökéletes vizuális összhatást nyújt, hanem kimagasló egységet alkot anyag és praktikusság szintjén is. A csaptelep beépítéséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Gránit hatású |
| Anyag | CRISTADUR |
| Szín | Magnolia |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 233 mm |
| Lefolyó magassága | 166 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 209 mm |
| Munkaterület | 120° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 2.65 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket