Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Tia D-100LS konyhai mosogatótálca 780 x 500 mm Cristadur Magma, metalizált fekete és Schock Kavus konyhai csaptelep kihúzható fejjel és szűrőkosár, távműködtető gomb, túlfolyó takaró Inox
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Tia D-100LS konyhai mosogatótálca Cristadur Magma 780 x 500 mm lefolyó távműködtetővel, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, metalizált fekete - munkalapba beépíthető, 1 medence és csepegtető, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Az új TIA D100LS mosogató ideális munkafelület a kis konyhák számára. Különleges kiegészítője egy perem, amelyre különböző tartozékok akaszthatók, ettől lesz rendkívül hasznos és hatékony a mosogatónk. Ezen kívül számtalan különleges tartozék beszerezhető ehhez a modellhez, úgy mint vágódeszkák, tálcák és szűrők, amelyek mind arra szolgálnak, hogy értékes időt takarítsunk meg, és a mosogatót a konyhaművészet iránt szenvedélyesen érdeklődők számára a mennyország egy kis szeletévé varázsolják. A CRISTADUR® anyag szabadalmaztatott prémium kivitel, selymesen sima textúrával/érzettel, szennyeződéstaszító hatású, szagmentes (szagtalanul hagyja a felületet), 180°C-ig hőálló, ellenáll az elszíneződésnek, könnyen tisztítható, ütésálló, élelmiszerbarát és rendkívül tartós. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Figyelem! Ha ehhez a modellhez konyhamalacot is szeretne csatlakoztatni, szükséges hozzá a Schock WG-100 Perfect Drain Átalakító is, amit külön vásárolhat meg. (Nincs a csomagban.)
Schock Kavus konyhai csaptelep Inox kihúzható fejjel, kerámiabetét - ahol a konyhák a családtagok és a barátok találkozási pontjai, nyitott terekként összeolvadnak a nappalival, a vízsugár hangos hatása idegesítő lehet. Ezért fontos a lehető legkisebbre csökkenteni az ilyen jellegű zajokat. Ez az ultra-csendes perlátor alkalmazásával történik, amelynek technológia lágy és csendes vízsugarat garantál. Csak a zaj csökken érezhetően, az áramlási sebesség nem. További előny: a csendes vízsugár lényegesen kevésbé permetez, mint a hagyományos perlátoroknál. Ez az innovatív funkció különösen érdekes a magas csaptelepek esetében. A Kavus elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Schock szűrőkosár, távműködtető gomb és túlfolyó takaró TIAD100-D100L-D100LS Inox - a tökéletes végeredmény elérése érdekében a SCHOCK felajánlja ügyfeleinek, hogy a mosogató és a csaptelep egyetlen egységet hozzanak létre az azonos anyagból készült szűrőkosár, távműködtető gomb és túlfolyó takarónak köszönhetően. Kompatibilis a Tia D-100, Tia D-100L, Tia D-100LS modellekkel.
Magma: a természetes, selyemfényű színárnyalat, amelyet a föld kérgében mélyen elrejtett ásványok színe ihletett. Fekete, finom csillámos beütéssel fűszerezve, felülete sima, akárcsak a selyem, fényben kellemesen tükröződik.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 15.36 kg |
|---|---|
| Szín | Magma |
| Csaptelep szín | Szálcsiszolt inox |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTADUR |
| Csaptelep Anyaga | Tömör Inox |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 780 x 500 mm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Medencemélység | 198 mm |
| Kivágási méretek | 766 x 486 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Kihúzható fej |
| Magasság | 400 mm |
| Lefolyó magassága | 213 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 225 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 2.8000 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket