teszt
Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Wellus konyhai csaptelep Cristadur Magnolia, szűrt és szűretlen víznek, gránit hatás, kerámiabetét, krémfehér
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →teszt
-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Wellus Magnolia Cristadur Gránit Csaptelep 3 Utas - a legszigorúbb elvárásokhoz igazítva készült. Exkluzív termék, amely két kifolyóval rendelkezik: egyiket a hideg és meleg víznek, másikat a szűrt víznek használhatja. A 2 kar segítségével nagyon könnyen válthat a kifolyók között. Jobboldali kezelőkarral a hideg és meleg vizet tudjuk szabályozni, míg a baloldali karral a tisztított vizet. A csap modern kivitelezésű fúvókával rendelkezik, amely szintén alátámasztja esztétikai szépségét. Mindegy, hogy a klasszikus vagy a kortárs dizájn kedvelője, ez a csaptelep több CRISTADUR® hatású színben elérhető, hogy tökéletes összhangot alkosson mosogatója és csaptelepe között. A csaptelep beépítéséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Anyag | CRISTADUR |
| Szín | Magnolia |
| Zuhanyfej | Fix |
| Csaptelep szűrt víznek | Igen |
| Magasság | 307 mm |
| Lefolyó magassága | 278 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 201 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 400 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 2.00 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket