Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Kavus konyhai csaptelep Cristadur Puro, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete
Raktáron
Rendeld meg ma, és a csomagod a következő munkanapon feladjuk.
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
48-72 óra szállítási idő
Schock Kavus konyhai csaptelep Cristadur Puro, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete, gránit hatás, kerámiabetét, intenzív fekete - ahol a konyhák a családtagok és a barátok találkozási pontjai, nyitott terekként összeolvadnak a nappalival, a vízsugár hangos hatása idegesítő lehet. Ezért fontos a lehető legkisebbre csökkenteni az ilyen jellegű zajokat. Ez az ultra-csendes perlátor alkalmazásával történik, amelynek technológia lágy és csendes vízsugarat garantál. Csak a zaj csökken érezhetően, az áramlási sebesség nem. További előny: a csendes vízsugár lényegesen kevésbé permetez, mint a hagyományos perlátoroknál. Ez az innovatív funkció különösen érdekes a magas csaptelepek esetében. A Kavus elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Puro: mélyfekete, a fekete legerősebb színárnyalata, amely a piacon létezik. Ebben a selyemfényű mélyfeketében ötvöződik a rejtély, az elegancia és az időtlen modernitás. A felület tapintása simogatóan sima, amelyet a szín mélysége kiválóan tükröz – ideálisan illeszkedik egy visszafogott, ugyanakkor stílusosan berendezett térbe. Utolérhetetlen intenzitása felhívja a figyelmet a leglényegesebb részletekre.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető kagylógyártóinak egyike, amely 30 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 80%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Gyártó | Schock Germany |
|---|---|
| Csaptelep felület | Gránit hatású |
| Anyag | CRISTADUR |
| Szín | Puro |
| Zuhanyfej | Fix |
| Csaptelep szűrt víznek | Nem |
| Magasság | 380 mm |
| Lefolyó magassága | 255 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 210 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| A csomag tartalma | Rugalmas, 450 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Teljes súly csomagolással | 2.48 kg |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket