Selymes felület - könnyű tisztítás, makulátlan megjelenés.
Schock Mono D-100 konyhai mosogatótálca 765 x 510 mm és Schock Laios konyhai csaptelep Cristadur Polaris kihúzható fejjel, hófehér
Nincs raktáron
Gyors és biztonságos szállítás Magyarországon
Rendelj most, és mi gyorsan kiszállítjuk a termékeket megbízható futárszolgálattal, biztonságos csomagolásban. A szállítás ingyenes 30.000 Ft felett, alatta 2990 Ft. Kizárólag magyarországi címre szállítunk. Sérülés esetén jelezd 24 órán belül, és a terméket gyorsan cseréljük.
Részletek →
Egyszerű visszaküldés 30 napon belül
Ha a termék mégsem megfelelő, 30 napon belül visszaküldheted. A folyamat gyors és egyszerű, végig segítünk. A visszaküldés díja 2990 Ft (csaptelep/kiegészítő) vagy 9990 Ft (mosogató). A vételárat 14 napon belül visszatérítjük.
Részletek →
Gyakori kérdések és hasznos válaszok
Kérdésed van? Itt gyorsan megtalálod a válaszokat a leggyakoribb témákban, mint a beszerelés, kompatibilitás vagy szállítás. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, hogy gyorsan, magabiztosan és kockázat nélkül vásárolhass.
Részletek →-
Termékgarancia
-
Garantált minőség
-
Gyártva Németország
-
14 nap visszaküldési jog
-
Ingyenes szállítás
-
-
Schock Mono D-100 konyhai mosogatótálca Cristadur Polaris 765 x 510 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, hófehér munkalapba beépíthető, egymedencés, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 50 cm-es alsószekrényhez. A mosogatótálca megfordítható, a csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Csökkentett hosszúsága révén kiválóan illik egy tömbházlakás vagy egy garzon konyhájába. Dizájnját erősíti, hogy klasszikus vonalai elenganciát sugároznak, így a mosogató hangsúlyosan modern. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Schock Laios konyhai csaptelep Cristadur Polaris kihúzható fejjel, gránit hatás, kerámiabetét, hófehér elegáns megjelenése és praktikus dizájnja profizmust sugall, ezáltal tökéletes társa lehet egy SCHOCK gránit mosogatónak. Időtálló, kúp alakú csaptest, ergonómiája és hatékonysága együtt közvetítik a modell kifinomultságát és magas minőségét. Ezen adottságai elérik, hogy konyhája teljes sikert arasson. A csaptelep feje 360 fokban elfordítható. Kerámiabetéttel felszerelt, amelyet könnyedén cserélhet. A szállítási csomag tartalmazza a 2 rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlőt 3/8''-os anyával, a csaptelep felszereléséhez 35 mm átmérőjű furat szükséges.
Polaris: megcsodálta már a hegyek szikrázóan fehér havát, azt a mindennél tisztább és intenzívebb fehér színt? Polaris a neve ennek az egyedülálló, selyemfényű fehérnek, amelynek párja nincsen a piacon. Elképesztő módon árasztja a fényt, hogy az Ön konyhája is pompásan tündököljön.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Fontos megjegyzés! A képek illusztrációként szolgálnak, a színek eltérhetnek a kijelző beállításaitól függően. A megfelelő árnyalat kiválasztásához javasoljuk színminta rendelését. A gránit kompozit mosogatók hátoldalán apró gyártási nyomok előfordulhatnak, amelyek természetesek ennél a terméktípusnál, és nem befolyásolják a termék minőségét. További részletek a videóban: itt.
| Teljes súly csomagolással | 12.00 kg |
|---|---|
| Szín | Polaris |
| Csaptelep szín | Polaris |
| Gyártó | Schock Germany |
| Csaptelep gyártó | Schock Germany |
| Anyag | CRISTADUR |
| Csaptelep Anyaga | CRISTADUR |
| Beépítési mód | Munkalapra építhető |
| Mosogató méretek | 765 x 510 mm |
| Medencemélység | 195 mm |
| Kivágási méretek | 745 x 490 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 50 cm |
| Forgatható | Igen |
| A csomag tartalma | Lefolyógarnitúra, szűrőkosaras lefolyó, lefolyó, rögzítőkarmok, gyémántfúró |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Rugalmas, 600 mm hosszú csatlakozótömlő, 3/8-as csavaranya és stabilizáló lemez |
| Zuhanyfej | Fix |
| Magasság | 285 mm |
| Lefolyó magassága | 250 mm |
| Lefolyó hosszúsága | 216 mm |
| Munkaterület | 360° |
| Csaptelep betét | Kerámiabetét |
| Súly | 3.3800 |
| Letöltések | Műszaki rajz |
Értékelések
0
Mond el véleményed, értékeld
a terméket